/ در دسته‌بندی نشده / توسط
آخرین زمان ویرایش:

آبشار گلوسنگ

آبشار گلوسنگ کلیبر منطقه ای بکر و دست نخورده و زیبا ،جنگلی و دارای اب و هوای عالی می باشد ، این آبشار بعد از گذر از روستای گلو سنگ که تقریبا در۵ کیلومتری شهرستان کلیبر واقع شده از میان یک منطقه زیبا با باغهای گردو و منطقه کوهستانی با درختچه های زیبا و جنگلی از قله کوه گلو سنگ جاری می شود که شباهت زیادی به آبشار لاتن دارد با این تفاوت که آب و هوای این منطقه خیلی دل انگیز بوده و غیر از آبشاراصلی آبشارها و نهرهای دیگری نیز جاریست که به منطقه زیبائی دو چندان می دهد . روستای گلو سنگ در میان چندین کوه و در میان درّه قرار گرفته است . این کوهها به قدری زیبا و خاطره انگیز است که انسان را به حیرت فرو می برد و انسان را با قدرت لایزال الهی بیشتر آشنا می کند.

پیشنهاد میکنیم اگر تصمیم گرفتید به کلیبر سفر کنید و از آبشار گلو سنگ بازدید کردید و قصد اقامت داشتید میتوانید حساب ویژه ای بر  روی هتل ائل یوردی کلیبر باز کنید.

هتل ائل یوردی (هتل کلیبر)بر اساس استانداردهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در زمینی بالغ بر ۳۰۰۰ هزار متر مربع در زمستان سال ۱۳۹۸به بهره برداری رسیده است. ساختمان هتل کلیبر ائل یوردی با معماری و طراحی داخلی مدرن در ۲ طبقه بنا و دارای ۲۰ باب اتاق و سوئیت اقامتی(سوئیت کلیبر) با امکانات و تجهیزات عالی می‌باشد.

نوشته های مشابه

قلعه پیغام

اين قلعه در 10 کيلومتري جنوب کليبر در نزديکي روستاي پيغام بر بالاي کوهي که از سه طرف آن پرتگاه…

عمارت طومانیاتس

عمارت طومانیانس در روستای وینق در شهرستان کلیبر واقع شده است. این بنای زیبا با چشم‌انداز زیبای اطراف خود یکی…

2 دیدگاه

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *