هتل ائل‌یوردی کلیبر

هتل ائل یوردی (هتل کلیبر)بر اساس استانداردهای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در زمینی بالغ بر ۳۰۰۰ هزار متر مربع در زمستان سال ۱۳۹۸به بهره برداری رسیده است. ساختمان هتل کلیبر ائل یوردی با معماری و طراحی داخلی مدرن در ۲ طبقه بنا و دارای ۲۰ باب اتاق و سوئیت اقامتی(سوئیت کلیبر) با امکانات و تجهیزات عالی می‌باشد.

هتل ائل‌یوردی کلیبر در ابتدای پله‌های ورودی قلعه بابک و در داخل جنگل‌های ارسباران با چشم‌اندازی رو به کوه‌های قره‌داغ بنا شده است.

هتل کلیبر ائل‌یوردی که زیر مجموعه کمپ گردشگری ائل‌یوردی با امکانات و خدمات ویژه با کادری آموزش دیده در فضایی دلپذیر، اقامتی بیادماندنی را برای شما میهمانان گرامی آرزومند است.

ویژگی‌های متمایز هتل ائل‌یوردی کلیبر

۱- اقامت در دل جنگل‌های ارسباران

اگر سفر به منطقه نمونه گردشگری ارسباران کوتاه مدت می‌باشد پیشنهاد ما اقامت در هتل ائل‌یوردی می‌باشد. نزدیکی به جنگل‌های ارسباران و قلعه تاریخی بابک، غذاهای متنوع و خوشمزه در رستوران کلیبر ائل یوردی می‌تواند لذت سفر شما را چند برابر کند.

۲- برآورد نیازهای شما

امکانات اتاق‌های اقامتی هتل ائل‌یوردی، اقامت در کلیبر به دور از فضای شهری، سرو غذاهای محلی و سنتی در رستوران کلیبر، گفتگو با لیدرهای برگزاری کننده تورهای گردشگری منطقه ارسباران در کنار هم جمع شده‌اند تا نیازهای گردشگران به صورت کامل برآورده شود

۳- قیمت مناسب سوئیت کلیبر و هتل کلیبر در ائل یوردی

جهت رعایت حال مهمانان گرامی، اتاق‌ها با ظرفیت‌های متفاوت در نظر گرفته شده و براساس تخت‌های موجود در هر اتاق قیمت گذاری شده است.جهت آگاهی از قیمت سوئیت‌ها و اتاق‌ها با واحد پذیرش به شماره ۰۴۱۴۴۴۴۴۴۰۰ تماس حاصل فرمایید.

۴- پارکینگ خودرو

ورودی محوطه کمپ در سطحی صاف و آسفالته به مساحت هزار متر مربع برای پارکینگ ماشین‌ در نظر گرفته شده است که برای اقامت کنندگان در هتل رایگان بوده و برای سایرین ۵ هزار تومان به عنوان ورودیه در نظر گرفته شده است.

۵- ترانسفر گردشگران از فرودگاه و ترمینال

ترانسفر فرودگاهی در واقع به معنای انتقال مسافر از فرودگاه به هتل و بالعکس می‌باشد. این ترانسفر حالت های مختلفی داشته و مسافرین میتوانند در دوران اقامت خود نیز از خدمات ترانسفر برای حمل و نقل و جابه جایی در سطح شهر و حتی کشور استفاده نمایند.

همکاران ما قادر به انجام ارائه این خدمات به نحو احسنت به مسافرین محترم می‌باشد. بدین‌صورت که راننده شما را در فرودگاه مقصد ملاقات کرده و شما را درنهایت راحتی و امنیت به هتل و بالعکس انتقال می‌دهد.

۶- سفارش غذا و انواع دمنوش‌های گیاهی

 

۷- بهره‌مندی از لوازم بهداشتی نظیر حوله یکبار مصرف، شامپو و صابون

۸- سفارش شارژ یخچال (انواع نوشیدنی و …)

۹- درخواست سرویس ایاب و ذهاب قلعه بابک و نقاط دیدنی منطقه